توسعه بخش خصوصی در اقتصاد ایران طی دو دهه اخیر ، همگام با توسعه تجارت الکترونیک ، موجب گسترش روابط تجاری و شتاب روزافزون تعامل بازرگانان ایرانی در اقتصاد بین الملل گردیده است . این امر لزوم آشنائی وارد کنندگان و صادر کنندگان کالا و خدمات و دست اندرکاران اقتصادی با مقررات بین المللی را ضرورت بخشیده و این امر همکاری نزدیک و مستمر آنان با مشاوران حقوقی و وکلا را بیش از پیش نموده است .

در این راستا KLF امکان ارائه خدمات مورد نیاز در این زمینه را از طریق مشارکت با موسسات حقوقی معتبر بین المللی در خاور میانه ، اروپا و آمریکای شمالی فراهم نموده است .

بازرگانان و تولیدکنندگان مقیم ایران می توانند امور حقوقی خود در ارتباط با شرکتها و بازرگانان سایر کشورها را به ما واگذار نموده و از خدمات KLF و همکاران حرفه ای و مجرب بین المللی ما در کشورهای مقصد برخوردار شوند .

این نحو همکاری باعث صرفه جوئی چشمگیر در وقت و هزینه ها گردیده و آنان را قادر می سازد بدون نیاز به مسافرت و اقامت در کشورهای مقصد ، از دفتر کار خود در ایران ، از خدمات وکلای بین المللی همکار KLF به نحو مطلوب استفاده نموده و گزارش اقدامات و پیشرفت کارهایتان را به زبان فارسی از ما دریافت نمایند. همچنین اطلاعات ، مدارک و مستندات مورد لزوم را با مشاوره و توسط KLF تدارک نموده و ارسال کنید و از تامین نظر وکلای خارجی خود آسوده خاطر باشید .

 

دفتر حقوقی خمسه و همکاران بین المللی ( KLF )

طراحی سایت و سئو : بیت آبی (آریا سافت)